z wizytą na Juventus Stadium

Przed rewanżowym spotkaniem z Realem trener Starej Damy Antonio Conte zapowiadał, że zasiadający na stadionie kibice zrobią kocioł. Żeby awansować dalej Juventus musiał wygrać, Królewscy do spotkania podchodzili bez większej presji.
   Pierwsza bramka padła w 42`. Faul Varane`a i do 11 podszedł Vidal. Na odpowiedź Realu musieliśmy poczekać do 52`, kiedy gola zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo. Asystą popisał się Benzema. Osiem minut później zrobiło się 2:1 dla Los Blancos. Strzelcem został Bale, a asystę zaliczył Ronaldo. Szkoda tylko, że panowanie Realu trwało zaledwie 5 minut. W 65` do wyrównania doprowadził Llorente. Więcej goli już nie padło.