LA DECIMA!!!!

Real Madrid pokonał Atletico w finale CL 4:1!!!! 10 tytuł mistrzowski.... Nareszcie!
   Spotkanie w Lizbonie zaczęło się w najgorszy możliwy dla Królewskich sposób. W 36' fatalny błąd popełnił Iker Casillas i Atletico strzeliło gola. Aż do doliczonego czasu gry drugiej połowy zawodnicy Realu walili głową w mur. Atletico już się cieszyło na pierwszy w historii tego klubu tytuł mistrzowski, gdy w 93' Sergio Ramos główką pokonał bramkarza Atleti i dał Realowi nadzieję.
   W dogrywce rządziła już tylko jedna drużyna, choć pierwsze 15 minut jeszcze nam tego nie pokazywały. W 110' Bale, w 118' Marcelo, a w 120' rzut karny wykorzystał niewidzialny Cristiano Ronaldo.
  La Decima!!!

Skład Realu: Casillas - Coentrao (59' Marcelo), Ramos, Varane, Carvajal - Di Maria, Khedira (59' Isco), Modric - Ronaldo, Benzema (79' Morata), Bale
Tak padła bramka dla Atleti. Strzelcem Godin.