kanonada i powrót Jesé

Real Madrid rozgromił u siebie UE Cornella aż 5:0, a w 2-meczu wygrał 9:1. Na boisku pojawili się zmiennicy, w tym trzeci bramkarz Pacheco, lecz najważniejszą wiadomością dnia jest powrót na boisko Jesé. Młody Hiszpan zameldował się na murawie w 56'. Zastąpił Khedirę, który kilka minut wcześniej ucierpiał w starciu z zawodnikiem gości. (Początkowo wydawało się nawet, że jest nieprzytomny.) Oszołomiony Niemiec zdołał się podnieść i kontynuować grę, ale zderzenie było na tyle mocne, że jednak opuścił boisko.
   Jako pierwsi bramkę mogli zdobyć goście. W 15' Arbeloa (który pełnił rolę kapitana) sfaulował Boniqueta, lecz ten nie wykorzystał 11. Kanonadę rozpoczął James. Najpierw w 16', a potem w 34' pokonał bramkarza rywali. Pomiędzy nim, swojego gola zdobył Isco (32'). Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Na 4:0 podwyższył Hernandez w 60', jednak po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że był to gol samobójczy i na listę strzelców wpisał się Borja Lopez. W 77' swojego pierwszego gola po 8-miesięcznej kontuzji zdobył Jesé, który pobiegł do ławki rezerwowych podziękować fizjoterapeutom za postawienie na nogi.