po raz ostatni

Real Madrid w bardzo efektowny sposób pożegnał się z kibicami zgromadzonymi na Bernabeu. Królewscy wygrali z Getafe aż 7:3, a hat-trickiem popisał się Cristiano Ronaldo.
   Przed pierwszym gwizdkiem sędziego na murawie pojawili się koszykarze Realu Madrid, którzy zaprezentowali kibicom 9. w historii Puchar Europy. Ci oczywiście nagrodzili ich gromkimi brawami.
   Początek spotkania otworzył w 13' Ronaldo, który kończy ten sezon z trofeum Pichichi (48 goli) oraz Złotym Butem. Pod względem zdobytych bramek Portugalczyk nie miał sobie równych.
   Pierwsze 45 minut obfitowało w liczne akcje obu zespołów. Getafe nie zamierzało tanio sprzedać skóry, stąd do przerwy na tablicy sensacyjny wynik 3:3. Tuż po przerwie na prowadzenie wyszli gospodarze. Hernandez po raz kolejny pokazał, że jest nie gorszym piłkarzem od Benzemy (po faulu na nim Ronaldo wykorzystał rzut karny). Od tego momentu Los Merengues w pełni kontrolowali przebieg gry. Getafe jeszcze kilka razy zagroziło bramce Ikera, ale bramkarz Realu bronił pewnie i zasłużył na oklaski, a nie gwizdy jakie się pojawiły po straconych bramkach.
   Piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił James. Po jednej dorzucili Jese i Marcelo, a kontuzji nabawił się Pepe. W jego miejsce w 40' zameldował się Varane. Z kolei w 58' na boisku pojawił się najmłodszy debiutant w historii Realu Odegaard. Nastolatek zastąpił samego Ronaldo.