jubilat daje 3 punkty

Po tym jak dość niespodziewanie Sevilla pokonała 1:0 Atletico, Real miał szansę na zostanie samodzielnym liderem. Królewscy nie zmarnowali okazji i wygrali z Athletic Bilbao 2:1.
   Zaczęło się idealnie, bo już w 7' Benzema wyprowadził Real na prowadzenie. Niestety, z upływem kolejnych minut Królewscy wyraźnie siedli, czego dowodem jest gol dla gości z 27'. Szczęśliwie do przerwy udało się dowieść remis, jednak po zmianie stron gra w wykonaniu Los Blancos nie wyglądała jakoś specjalnie lepiej. W dalszym ciągu nie było widać CR7, a i Bale był jakiś taki niewyraźny...
   Widząc co się dzieje na boisku, Zizou zarządził zmiany. Najpierw w 65' Vazquez zmienił Isco, a 10 minut później Morata Benzemę i to był strzał w "10". Obchodzący dzisiaj swoje 24 urodziny Hiszpan zdobył w 83' zwycięskiego gola.

Skład Realu: Navas - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo - Kovačić, Kroos, Isco (65' Vázquez) - Bale, Benzema (75' Morata), Ronaldo