znowu remis

W Madrycie panuje bezkrólewie, po remisie 1:1, chociaż pierwsza połowa była wyraźnie toczona pod dyktando Realu. Zadziwiające, ale Królewscy wyszli na prowadzenie dopiero w 52', kiedy to dobre dośrodkowanie Kroosa z rzutu wolnego wykorzystał Pepe. Niestety w 67' obrońca Realu musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. Winowajcą okazał się... Kroos, który usiłując przeciwnikowi wybić piłkę, trafił w również interweniującego Portugalczyka.
   Jak pierwsze 45 minut bezapelacyjnie należało do gospodarzy, tak druga połowa była już bardziej wyrównana. Atletico może i nie miało wielu szans, ale wystarczyło, że wykorzystało jedną. W 85' Griezmann pokonał dobrze się dzisiaj spisującego Navasa i na tablicy wyników zrobiło się 1:1. Real próbował, naciskał i przyciskał, lecz Królewskim zabrakło czasu na podwyższenie rezultatu. Inna sprawa, że znacznie wcześniej dobre okazje mieli Benzema czy Ronaldo, ale nie potrafili ich wykorzystać.