dopisać 3 punkty

Getafe nie dało rady i przegrało z Królewskimi 0:3. Do przerwy było 0:1, po tym jak Soria nieszczęśliwie interweniował i zaliczył samobója.
   Wbrew pozorom to nie była łatwa przeprawa Realu. Getafe postawiło rywalom trudne warunki i dzięki dobrej postawie Courtois w bramce Królewscy nie stracili gola. A w pierwszej połowie rywale mieli co najmniej 3 dobre okazje. Na szczęście Belg jest w formie.
   W 35' Soria zapakował piłkę do własnej bramki. Bramkarz Getafe pomylił się próbując wybić futbolówkę po strzale Mendy.
   W drugiej połowie Real prezentował się już lepiej. W 53' dobre dośrodkowanie Kroosa wykorzystał Varane. Później kilka dobrych okazji nie wykorzystali kolejni zawodnicy Los Blancos aż w końcu, już w 96' Modrić postawił kropkę nad i. Chorwat wykorzystał podanie Valverde, który przebiegł z piłką pół boiska.