na dobrej ścieżce

Nareszcie coś na plus! Real Madrid pokonał Inter Mediolan 3:2, a ponieważ wcześniej Szachtar przegrał z M'gladbach aż 0:6, to w tej grupie jest naprawdę ciekawie. Prowadzi Borussia z 5 punktami, potem są Szachtar i Real - po 4 punkty, a tabelę zamyka Inter z 2 punktami na koncie. 25.11. odbędą się rewanże, po których będziemy już wiedzieć więcej.

Spotkanie dobrze rozpoczęli Królewscy, którzy już na samym początku mogli wyjść na prowadzenie. Asensio jednak nie zdołał pokonać bramkarza Interu. To było w 4'. W 10' na wysokości zadania stanął Courtois. Później był jeszcze strzał Valverde, aż wreszcie Benzema w 25' rozwiązał worek z golami. W 33' na 2:0 podwyższył Ramos (100 goli dla Los Blancos), ale radość Królewskich trwała ledwie dwie minuty. Lautaro Martinez, który pod nieobecność Lukaku miał dbać o atak Interu, pokonał Courtois i tym samym pokazał, że Inter nie zamierza składać broni. Do przerwy jednak więcej goli nie padło, choć bynajmniej nie było nudno.

Real niby miał kontrolę nad spotkaniem, aż w 68' Perisić wyrównał stan gry. Obydwie ekipy potrzebowały 3 punktów, remis nic nikomu nie dawał, a wręcz utrudniał. Piłka jednak nie chciała wpaść do bramki. Do czasu. W 80' Rodrygo, który w 64' zmienił Asensio, zdobył gola na 3:2. Inter już nie odpowiedział.