Moje wydane książki

7)

6) 5.15. (dostępna w dwóch wersjach językowych) -> Amazon

    Detroit. Detektyw Shannon Lucas pracuje w Wydziale Zabójstw. Wcześniej pracowała w Wydziale Specjalnym, który został zamknięty tuż po tym, jak porucznik Hoyt z zimną krwią zastrzelił dilera narkotyków. Kobieta od lat zmaga się z problemami natury psychicznej. Tylko nieliczni wiedzą o jej długoletniej walce z depresją. Shannon nie lubi opowiadać o swoich uczuciach ani problemach. W mieście zaczyna grasować seryjny morderca. Na każdym miejscu zbrodni zostawia policji krwawy napis. Hoyt. Policjanci prowadzący śledztwo nie wiedzą, czego może chcieć. Tylko Shannon wpada na pewien pomysł. Prosi szefa o włączenie do sprawy porucznika Hoyta - tego samego, który zabił tamtego człowieka. Jej koledzy sceptycznie podchodzą do tego pomysłu. Jedynie sierżant Hicks z Wydziału Wewnętrznego uważa, że przeszłość porucznika może być kluczem do aktualnych wydarzeń. 


5) Piekielna Wyspa (dostępna w dwóch wersjach językowych) -> Amazon

    Detektyw Valerie Donovan pracuje w Wydziale Zabójstw, Los Angeles. Wraz z przyjaciółką, również policjantką, udaje się na koncert wschodzącej gwiazdy rocka. Po koncercie nieznani sprawcy usiłują zabić nastolatka. Detektyw ratuje mu życie. Niestety zamachowcy zabijają policjanta. Rozpoczyna się skomplikowane śledztwo, w którym więcej jest znaków zapytania niż odpowiedzi. Niespodziewanie akcja przenosi się do San Diego.
    Z problemami, ale detektyw rozwiązuje sprawę. I kiedy kobieta cieszy się z zasłużonego urlopu w Kolorado, w Denver zjawia się agent FBI, którego jeszcze poznała w San Diego. Ma dla niej niecodzienną propozycję, która pośrednio dotyczy jej przeszłości. Valerie waha się, ale ostatecznie zgadza się mu pomóc. Nie wie tylko, że to początek nowych kłopotów, a ona będzie w samym ich centrum.
    Wraz z grupą śmiałków marzących o głównej wygranej w nowym reality-show, ląduje na wyspie Cébaco należącej do Panamy. I jak początkowo wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, tak nagle następuje cała seria niefortunnych zdarzeń. Niezawodny instynkt detektyw podpowiada jej, że na wyspie grasuje morderca. Niestety, nad Cébaco nadciąga potężna burza, która uniemożliwia komunikację ze stałym lądem. Donovan jest zdana tylko na siebie. Znowu.


4) Krwawy Rytuał (w dwóch wersjach językowych) -> Amazon

 Sergio Giudetti był znanym i cenionym fotografem. Był, gdyż po spotkaniu z tajemniczą kobietą o zielonych, przeszywających i wręcz hipnotyzujących oczach nie jest sobą. Nawiedzany przez duchy, zatraca poczucie rzeczywistości. Zaczyna popadać w szaleństwo...
    Dość przypadkowo natrafia na stare zdjęcie swojej tajemniczej zielonookiej. To punkt zwrotny w jego życiu. Sergio za wszelką cenę stara się odpowiedzieć na pytania: Kim jest tajemnicza kobieta? Dlaczego nawiedzają go upiory?
    Krwawy trop wiedzie go od Mediolanu, przez Monachium, do Marsylii.


3) Cyrograf (tylko po angielsku) -> Amazon

2) Zielona kula (tylko po polsku)

1) Wybrańcy (tylko po polsku)


Komentarze