szybko, łatwo i przyjemnie

     Real Madrid bez najmniejszych problemów pokonał Deportivo Alaves 5:0. Kanonadę rozpoczął Bellingham w 10', a w 27' Vinni podwyższył na 2:0. To właśnie ta dwójka zdaniem ekspertów znajduje się w ścisłej czołówce w walce o Złotą Piłkę. I jak wcześniej to Anglik był na prowadzeniu, tak teraz bardzo dobre występy Brazylijczyka pozwoliły mu wyprzedzić klubowego kolegę. Oczywiście czas pokaże co z tego wyjdzie. Nie mniej jednak wydaje się, że to właśnie dwóch najpoważniejszych kandydatów do triumfu.

Zawodnicy Deportivo Alaves utworzyli szpaler, honorując tym samym nowego Mistrza Hiszpanii. Jak widać, oni też nie mieli z tym najmniejszego problemu. Dzięki za to!


    W 46' Valverde zdobył trzecią bramkę dla Los Blancos. I jak przez następne minuty mogło się wydawać, że na tym koniec, że Real już skończył ze zdobywaniem goli, tak w 70' Vinni po raz drugi pokonał bramkarza rywali. A w 81' kropkę nad i postawił Arda, które dzisiejsze spotkanie zaczął od ławki. Widać, że Turek z meczu na mecz gra coraz lepiej, jest coraz groźniejszy i to bardzo cieszy. 

Komentarze