Bez Karima też jest życie

     Real Madrid podejmował u siebie Mallorca (4:1) bez kontuzjowanego Karima. Francuz niemal na pewno nie wystąpi w najbliższym meczu CL, a pod znakiem zapytania stoi jego występ w Derbach Madrytu. Real nie ma klasowego zmiennika, ale jak wcześniej powiedział Carlo, będzie rotował. W dzisiejszym spotkaniu na szpicy wystąpił Hazard, który co prawda nie wpisał się na listę strzelców, ale zagrał całkiem przyzwoicie. Może coś w końcu z niego będzie.

    Z kapitańską opaską wystąpił Kroos, którego wspierali Valverde i Ceballos. Ciekawe połączenie, jednak to Mallorca jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Błąd w obronie i Courtois musiał wyciągać piłkę z siatki. To było w 35'. Dziesięć minut później bombę nie do obrony posłał Valverde i z 0:1 zrobiło się 1:1. 

    Na kolejne bramki trzeba było trochę poczekać. Dopiero w 72' na 2:1 podwyższył Vinni, a w samej końcówce bramkarza gości pokonali jeszcze Rodrygo w 89' i... Rüdiger w 92', dla którego to pierwszy gol w Królewskich barwach. Miło.


Skład:

Courtois - Lucas (71' Carvajal), Rüdiger, Alaba, Mendy (60' Nacho) - Kroos, Ceballos (69' Camavinga), Valverde - Rodrygo, Vinícius, Hazard (59' Modrić)

Komentarze